Kalkulator opłaty produktowej i pomocy de minimis za 2020!

Pobierz kalkulatory

Mikolaj-Maslinski-Prawnik-Opakowania-BDO.png

Cześć, tu Mikołaj Maśliński!

Mówią o mnie „BDO Ninja”.

Choć od sztuk walki zdecydowanie wolę taniec i żonglowanie, to na BDO znam się naprawdę dobrze! Od prawie 6 lat doradzam w zakresie prawa ochrony środowiska, a od 2 lat dogłębnie badam tajniki prawne i techniczne BDO.

Jestem przede wszystkim praktykiem. Pomogłem wdrożyć BDO w ponad 100 firmach. Obsługiwałem sklepy internetowe, zakłady produkcyjne, punkty gastronomiczne, importerów, firmy usługowe i wiele innych podmiotów.

Zdobytą w ten sposób wiedzę i doświadczenie chętnie przekazuję innym:

  • przeszkoliłem ponad 2 000 osób,
  • moje artykuły docierają każdego miesiąca do ponad 6 000 osób,
  • łączna liczba wyświetleń moich filmów na YouTube ma ponad 150 000 tys.!

Na bazie tych doświadczeń stworzyłem niepowtarzalne szkolenie na temat opakowań. Kurs, którego program współtworzyło 301 osób! Ewidencja, sprawozdawczość i praktyka. Praktyczne wzory dokumentów i kalkulatory. Jednym słowem wszystko czego potrzebujesz, aby rozliczyć się z opakowań zgodnie z prawem, a nawet oszczędzić pieniądze na opłacie produktowej!

Zero prawniczego nadęcia. Same konkrety. Przekonaj się od razu!

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy ze sprawozdaniem (np. jako wprowadzający produkty w opakowaniach, sprzęt lub baterie). Zapoznaj się z ofertą moich kursów.

A może potrzebujesz indywidualnego wsparcia?

Napisz e-mail na mikolaj.maslinski@mmdp.pl, aby uzyskać indywidualną wycenę usług lub umów się  na konsultacje, podczas której zidentyfikuję Twoje potrzeby i zaproponuję możliwe rozwiązania (+48 729 782 368).